wtorek, 5 października 2010

szaro widzę...

... ale przełamuję tą szarość kolorami intensywnymi. Dzisiaj fuksjowym. Szarość grafitowa otrzymana do wypróbowania od Joanny z http://filcowe.blogspot.com/ , za co serdecznie dziekuję. Zajrzyjcie na jej bloga koniecznie, bo piękne naszyjniki i broszki i inne cuda robi...
Ostatnio szary pcha mi się w ręce dość nachalnie i na dodatek pasuje genialnie do innych kolorów, więc go nie odpędzam. Tu w postaci filcowych kulek, z których kilka wyszyłam drobniutkimi szklanymi kropeczkami i w towarzystwie barwionego korala, którego bardzo trudno było z czymkolwiek innym połączyć. Od razu widać, że ładny dziś dzień był, prawda?

14 komentarzy:

 1. bardzo fajne kolorki - dodają energii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Związek szarości i fuksji zawsze jest związkiem trafionym :)

  Bardzo podoba mi się nowy top bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja lubię szary kolor! Za różem nie szaleję, ale dla takiego naszyjnika poświęciłabym się ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny!!! i pogody zazdroszczę, bo u mnie szarówa :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Te koraliki w filcowych kulach..no ..no..innowacja.Bardzo ładne..no i kolory..ummmm...aaaaa to coś w firmowym czołowym pasku mi się podoba:)Znów druty? z czym?

  OdpowiedzUsuń
 6. ojaaacie...
  i ja śmiem twierdzić na co dzień, że fuksje (i jeszcze fiolety) to nie moje kolory?... a tu patrzę na taki naszyjnik u Flory i od razu mi przechodzi :)) i natychmiast wiem, że lubiłabym takie fuksje z szarym... oj lubiłabym wielce, bo śliczne Ci wyszły :-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. fantastyczny naszyjnik!!! cudny jest!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziekuję, dziękuję!!
  Tej energii mi trzeba.


  Top blogowy jest stareńki, ale go lubię, więc po dłuuugim czasie wróciłam do niego. To drucikowa brocha wyszywana koralikami z granatów... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne połączenie kolorystyczne i fakturowe.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja się dzisiaj właśnie zachwycałam takim zestawieniem kolorystycznym ubrań na manekinie w sklepie. Tam była różowa koszula a na to szara kamizelka. Super naszyjnik!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne są. Świetne połączenie kolorów. Jesteś w tym mistrzynią :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bombowo Ci wyszedł ten naszyjnik! Cieszę się, że wełenka się przydała. Polecam się na przyszłość:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla mnie naszyjnik jest bombowy, zarówno kolorystycznie jak i doborem materiałów, przyszytymi koralikami i w ogóle :) Mam nadzieję, że się zobaczymy na scrapfest.

  OdpowiedzUsuń