piątek, 13 lipca 2012

czerwony róży kwiat

Czekał na pokazanie już od kilku dni... brakowało mi ciągle do niego jakiegoś zdjęcia inspiracyjnego... Waloru, który podniósłby wartość zwykłych "produktowych" zdjęć kwiatu uszytego na specjalne zamówienie. I otóż wczoraj nadarzyła się okazja do zrobienia zdjęcia, które dopełniło prezentacji... Sesja z tańczącą w balecie Agatą, na rozległej łące pełnej kwiatów to jest TO na co czekałam... Oglądając te pełne ekspresji i bardzo dynamiczne zdjęcia, ruch zatrzymany w kadrze, wydaje mi się jakbym słyszała muzykę... tak przecież bywa na filmach... i aż się wierzyć nie chce, że sesja odbyła się bez podkładu muzycznego... no, ok - szumiała łąka i ptaki śpiewały... ale wiecie o co chodzi, prawda?
Sesje z bardzo zdolną Julitą w roli fotografki i makijażystką Sylwią - zaczynają być naszą czwartkową tradycją, więc jeśli kiedyś, być może w kolejny czwartek, zobaczycie nasz dream team buszujący gdzieś po łące, w sadzie czy w lesie - prosimy o życzliwe spojrzenie ;-)... to na pewno będzie nasze kolejne plenerowe radosne szaleństwo...
A wracając do kwiatu - chciałam bardzo, by był zbliżony kształtem do kwiatu róży i wpadłam na pomysł innego niż dotychczas zszycia i lekkiego wywinięcia płatków. I chyba troszkę mi się udało, prawda?

11 komentarzy:

 1. Zdecydowanie się udało. Jestem pod wrażeniem, że w ogóle można coś tak cudownego i idealnego wykonać ręcznie.
  Pewnie zajęło to trochę czasu?:)
  A Pani Agata wyszła zjawiskowo na zdjęciu. Sukienka ma piękny kolor:)

  OdpowiedzUsuń
 2. wiecej niz trosze :) pieknie wyszlo :))

  OdpowiedzUsuń
 3. bosko się udało, sesja cudna...

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo Ci się udało! piękna róża... i piękna baletnica w różanej pozie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękny kwiat i bardzo dokładnie zrobiony

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie "upleciony" i kolor piękny.

  OdpowiedzUsuń