niedziela, 11 grudnia 2011

wianki be_żowe ;-)))

Beżowy jest nudny? Oklepany, mdły i bez wyrazu. Bez, jakże potrzebnej w taką pogodę, energii i mało kogo udaje się nim zaskoczyć? Czy wręcz przeciwnie - jest miły, smakowity, kojarzący się z domem i ciepłem? Co sądzicie?
Ja tymczasem przypominam o możliwości uczestnictwa w niezapominkowym konkursie (KLIK) - listów przybywa, a worek z nagrodami zapełnia się.... codziennie dodajemy coś nowego!!! Gdyby ktoś z Was miał wielką potrzebę ufundowania jeszcze jednej nagrody - nie krępujcie się - tylko piszcie proszę z ofertą na niezapominka.pl@gmail.com...11 komentarzy:

 1. Beż jest fajny, właśnie taki uniwersalny, ciepły i pyszny jak kawa z mleczkiem :) Piękne wianki

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie, po prostu wstrzymywałam ciągle oddech na widok takich cudeniek. Od dzisiaj będę tu CODZIENNIE, sama nie potrafię, to chociaż popatrzę. Dziękuje za taką ucztę dla moich oczu. Na razie zapisuję do ulubionych i czekam na więcej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny!!! Jak wszystkie zresztą, ale te kolory są idealne po prostu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne są te wianki !!! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Wianki wszystkie piękne, nic tylko podziwiać, choć przyznam, że ostatnio najbardziej w tej powodzi czerwoności świątecznej wpadły mi w oko... NIEBIESKIE :)) Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbia beże, a w Twoim wydaniu są po prostu cudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam tą reklamę z kolorem zębów "be-żowym" ;}
  A wianeczki istne cudo- oryginalne i dopieszczone w każdym szczególe!
  Pozdrawiam cieplutko =}

  OdpowiedzUsuń
 8. Naturalne kolory górą! Piękne wianeczki. Podziwiam za pomysłowość, niezliczoną ilość kombinacji i zazdroszcze talentu:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń