piątek, 9 września 2011

róże w pastelowych różach

Niedoczas trwa... dopiero był poniedziałek, a już piątek... Mam wrażenie, że wraz ze zbliżającą się jesienią wszystko przyspieszyło jakoś nienaturalnie, sprawy do załatwienia natychmiastowego pojawiają się w postępie geometrycznym, piętrzą się jak kra na rzece przy wiosennych roztopach. We wrześniu miałam mieć wreszcie więcej czasu na pracę, a mam zdecydowanie więcej pracy. Z czego oczywiście się cieszę bardzo, nie narzekam absolutnie! Choćby dlatego, że głowa zajęta wtedy niemyśleniem o głupotach. Jednak uwiera mnie bardzo to, że tak wiele rzeczy muszę przekładać, odkładać, bo zwyczajnie nie daję rady, nie wyrabiam się. Doba aktualnie mogłaby mieć 48 godzin, żeby choć kilka z nich móc przeznaczyć na mały odpoczynek. Skrupulatnie planując każdy dzień i tak się okazuje pod wieczór, że ja jeszcze z pracy nie mam szans wyjść. W takich momentach zazdroszczę tym, co to odbębniają 8 godzin, zamykają za sobą drzwi i są wolni! A ja pracując w domu mieszkam w pracy ;-))).... Jak sobie radzicie z takimi "nawałami"? Poradźcie coś!
A poniżej bukiet w pastelowych odcieniach różu i kremowego, z różami, drobnymi goździkami, eustomami i hortensją. Z rączką ozdobioną kokardą z pęku różnokolorowych wstążek w odcieniach kwiatów z bukietu. Zaś ozdoba na włosy ma kwiaty w pudrowym/brzoskwiniowym różu, zaś woalkę i lekkie pióra w kolorze jasnoszarym. I takie zestawienie kolorów bardzo mi się ostatnio podoba. Całość co prawda nie była kompletem dla jednej osoby, ale mogłaby z powodzeniem właśnie w takim zestawieniu wystąpić.

10 komentarzy:

 1. PIĘKNY bukiet, nie widziałam takich róż

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się Twoje prace. Widać w nich świeżość i nieskazitelność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze mam problem z komentowaniem u Ciebie, bo to, co robisz, jest tak niezwykłe... i dziś też na tym zakończę.

  OdpowiedzUsuń
 4. trudno się nie zgodzić z przedmówczyniami ;) CUDA!
  http://inspiracje-kombinacje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dear Flora, write my email kv6i6@abv.bg how to make these beautiful roses. I am from Bulgaria and will be glad to answer me.
  Happy moments of joy and days. When you are happy everything is fine. congratulations

  OdpowiedzUsuń
 6. that is fabilos.Very very great so sweet.

  I love it.


  hugs Conny

  OdpowiedzUsuń
 7. achhh co za piękny bukiet, pudrowy róż to to na co chyba zachoruję w najbliższych miesiącach:) przypinka z woalką tez cudna! a co do doby i pracy w domu to Cię bardzo dobrze rozumiem my tak mamy x2- i każdy dzień to wyzwanie w planowaniu! trzymam za ciebie kciuki, jak zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny bukiet. Te różyczki maja idealny różowy kolor! :)

  OdpowiedzUsuń