piątek, 25 marca 2011

pokaz

Splot wydarzeń dnia dzisiejszego spowodował znaczny wzrost adrenaliny, ale także mojej wiary w siebie, w to co robię i nad czym ostatnio pracuję. A w sumie zaczęło się wczoraj, od kilku słów sms-sa i szybkiej, bardzo konkretnej rozmowy telefonicznej. Dziś równie szybkie spotkanie i już jutro podczas pokazu bajecznie kolorowych i pięknych kreacji Joli Przebindy, krakowskiej mistrzyni krawieckiej, w roli dodatków wystąpią moje kwiaty do włosów i biżuteria z niezapominka.pl ... Będzie głośno, kolorowo, wesoło i wiosennie... ah... jak ja lubię takie tempo pracy.... ;-)))))))
Pokaz odbędzie się jutro, czyli w sobotę o godzinie 17.30 w kultowym krakowskim kinie Kijów, podczas Gali SnapFilm Festival 2011. Wstęp jest wolny... zabierzcie mamy, siostry, przyjaciółki i przybywajcie tłumnie!!!

8 komentarzy:

 1. Gratuluję :) i zazdroszczę trochę, bo nie będę mogła być w Kijowie, niestety. A chciałabym, bo kolorów i wiosny chce mi się bardziej niż czegokolwiek innego. Dobrej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo jaka szkoda, że być tam nie mogę. cieszę się z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Flora ściskam z całej siły!!!!!!!!!!!!!! i kciuki trzymam!!! :-)
  i usycham z żalu, że mam tak daleko i mnie nie będzie :(((((

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacja, gratuluję !!! szkoda że nie mieszkam w Krakowie i że nie jestem na takim chodzie na jakim zwykle byłam bo zaraz bym zorganizowała grupę wsparcia i bym się tam zjawiła - uwielbiam Kraków i bardzo za nim tęsknię !!! pozdrawiam, ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. To następny krok w samorealizacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję takiego sukcesu... :D

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo się cieszę i gratuluję Basiu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dopiero teraz doczytałam, masz jakieś zdjęcia? No i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń