czwartek, 4 marca 2010

4/31 mroźny poranek

Świat widziany dziś z moich okien wygląda jak oprószony cukrem pudrem. Styczniowo-lutowe wielkie zwały śniegu i potężne zaspy już stopniały niemal bez reszty, ale znów jest zimno i znów sypie. Dzięki temu, że widoki na okoliczne wzgórza i dolinę przesłania mi jedynie kilka sąsiedzkich dachów, mam czasem takie spektakle chmurowe, że zapiera dech w piersiach. Dobrze, że pod ręką zawsze mam aparat ;-))), bo gdy wieje (a ostatnio przecież wiało nieziemsko) to co parę minut mam zmianę dekoracji ;) zaokiennej. Nic tylko się gapić, czyli relaksować oczy po intensywnej pracy przy komputerze.
Broszka dzisiejsza niebieskawa jak chmury na zimowym niebie. Wyszywana skrzącymi sie w słońcu Swarkami jak krople deszczu na szybie...

12 komentarzy:

 1. każda z Twoich broszek jest inna... każda z wyjątkowym akcentem i przesłaniem... ale zielenie i czerwienie są nie do pobicia... szalenie mi sie podobają... (choć i tej białej nic nie brakuje ;) )Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. mroźna broszka wyszła ci cudownie, pewnie to za sprawą tego niesamowitego zimowego zdjęcia. jestem pod wrażeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przy takiej fotce można inaczej spojrzeć na tą paskudną pogodę;) broszka cudna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda niezaprzeczalnie paskudna, ale jak się siedzi w ciepłym domu i tylko obserwuje zza szyb to co się na świecie dzieje to można dostrzec jej piękno.

  OdpowiedzUsuń
 5. przy takiej poetyce i sensualnośći w każdej rzeczy powszedniej nie straszna jakakolwiek pogoda! A broszka jaz zkykle czarująca, baaaardzo delikatna- np. do zwiewnej, lodowej sukienki... wymarzona! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Georgeous flowers!!! I like very much!

  OdpowiedzUsuń
 7. prezent dla zimy i niech ucieka :) piękny swoją drogą.. u mnie też wieje aż dach trzeszczy no i śnieg spadł, ponownie biała pierzynka na wytopniałych już polach :) ale jednak coraz bliżej wiosny.. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. delikatna i zwiewna . Florciu czy ta nowa fotka w rogu to z sesji weekendoowej z córeczkami ?????

  OdpowiedzUsuń
 9. So beautiful flower. I want them all ;)
  Have a nice day.
  Hugs, Britt-Inger

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne, jak zawsze piękne!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne, każda inna i oryginalna. jestem pod wielkim wrażeniem. Widać, że lubisz to robić i spraiw Ci to wielką przyjemność. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń