wtorek, 9 lutego 2010

po raz kolejny - warsztatowe zaproszenia

Jeśli masz ochotę na twórcze zabawy w miłym gronie, to zachęcam do wzięcia udziału w piątkowych spotkaniach, które poprowadzę. W najbliższy piątek spotkamy się w Wadowicach, natomiast 19 lutego - w Klubie Aneks, w Łuczanowicach.


Decoupage to technika artystycznego zdobienia przedmiotów drewnianych, szklanych, metalowych, poprzez naklejanie wyciętych z papierowych serwetek, papieru ryżowego lub innych papierów, motywów obrazkowych na wcześniej pomalowaną powierzchnię i pokryciu całości wieloma warstwami odpowiedniego lakieru, co sprawia, iż przedmioty sprawiają wrażenie ręcznie malowanych.
Co będziemy robić? Warsztaty obejmują takie zagadnienia jak: wstęp teoretyczny, prezentacja i omówienie materiałów, przygotowanie powierzchni, wybór i wycięcie motywów, komponowanie i przyklejenie motywów, wykonywanie przecierek, wykończenie prac.
W cenę wliczone są wszystkie potrzebne materiały (przedmioty do zdobienia, farby akrylowe, pędzle, papier ścierny, specjalny klej, bejce, lakier, serwetki i papiery do decoupage). Na zajęcia prosimy o przyniesienie ze sobą ostrych, małych nożyczek oraz suszarki do włosów.

2 komentarze:

  1. serdecznie pozdrawiam :) i zapraszam po WYRÓŻNIENIA!

    OdpowiedzUsuń
  2. a jaka cena ? tych w krk ?

    OdpowiedzUsuń