poniedziałek, 14 września 2009

CZTERY ŻYWIOŁY - zaproszenie na wystawę

Cztery żywioły: ziemia i powietrze, ogień i woda stały się inspiracją dla wystawy prac scenograficzno-florystycznych, którą krakowski Klub Florystyczny pokaże w ramach jubileuszowej, XXX Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa w Krakowie.
..."Przestrzeń wystawowa będzie podzielona na cztery części, z których każda zostanie zaaranżowana przy użyciu materiału roślinnego oraz np. szkła, kamieni, tkanin, a także odpowiednich przedmiotów, w sposób odpowiadajacy danemu żywiołowi. Projekty są tworzone przez trzy-czteroosobowe zespoły florystek, które, jak twierdzą członkinie Klubu, dokonały wyboru danego tematu kierując się zasadą „pokrewieństwa duchowego”, ponieważ w rozumieniu europejskim, cztery żywioły odpowiadają czterem głównym typom charakteru człowieka. W naszym zamyśle cztery projekty scenograficzne będą ilustrować cztery różne temperamenty i sposoby patrzenia na świat. "...
Wystawa będzie miała miejsce w dniach od 2 do 4 października 2009 r., w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie, przy ul. Klimeckiego 14.

5 komentarzy:

 1. Ech znów mnie ominie,szkoda, wybieram się na nią już kilka lat i jakoś nie mogę...liczę na, krótką choć, fotorelację ;) dasz się namówić?

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie przyjedziesz... fotorelacja będzie na pewno! bo Klub ma swoją nadworną świetną fotografkę Agatę...;-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. hello... hapi blogging... have a nice day! just visiting here....

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech się wszystko pięknie uda:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. hmmm, jeśli pogoda dopisze chętnie przyjedziemy:)

  OdpowiedzUsuń