środa, 4 lutego 2009

wyczaruję sobie bukiet

Układanie bukietów to wspaniała sztuka, wystarczy trochę chęci, sporo fantazji, a efekty z pewnością będą oszałamiające. Czasem wystarczy kilka kwiatów ściętych we własnym ogrodzie lub zerwanych podczas spaceru na łące – by w domu zrobiło się piękniej i odświętniej... Warto jednak wiedzieć co zrobić, by wykonany przez nas bukiet został wykonany według określonych prawideł, by był trwały i estetyczny.
Zapraszam więc na spotkanie warsztatowe, które odbędzie się u progu wiosny!!
W programie zajęć m. in. przygotowywanie kwiatów do układania (co, jak i dlaczego), a potem ćwiczenie techniki spiralnej i paralelnej, układanie bukietów na konstrukcji własnoręcznie przygotowanej. Opowiem o porządku kompozycji i charakterach bukietów. O dobieraniu barw oraz o tym dlaczego rośliny w bukietach stopniuje się oraz grupuje. Wszystkie potrzebne materiały zapewnimy, a zapakowane przez siebie bukiety uczestnicy zabiorą do domów.
Każdego kto miałby ochotę pobawić się kwiatami i mieszka w okolicach blizszych lub dalszych Rybnika zapraszam na 22 lutego do wielce klimatycznego miejsca czyli... Pracowni i Galerii Harmony Art...
Zapisy tu - jest jeszcze kilka miejsc wolnych!!

2 komentarze:

  1. Ha! a ja tam bede dzień wcześniej :)
    Udanych i miłych warsztatów Basiu :*

    OdpowiedzUsuń
  2. A wiem Alinko, wiem... ;-)))
    Tobie również miłej zabawy warsztatowej życzę!!!

    OdpowiedzUsuń