wtorek, 5 kwietnia 2011

komunijne i nie tylko

Czuję, że jak co roku wiosna znów mnie zaskoczyła, podobnie jak słynna zima drogowców. Przełom marca i kwietnia zawsze mnie tak zaskakuje. Mimo niecierpliwego oczekiwania i sygnałów nadciągania daję się zmylić zimnu, szronowi porannemu i szarości, by w pierwszych dniach kwietnia odkryć, że TO JUŻ! Czas na posadzenie bratków, pochowanie zimowych kurtek, na lekkie buty i wiatr we włosach. Powściągam się przed zbytnim "wyletnianiem" się, by nie dać się złapać przeziębieniom (dość chorowaliśmy zimą!), ale wystawiam twarz do słońca i zakasuję rękawy do bardzo intensywnej pracy. Nie ma czasu na nic zbytecznego, to i nie ma czasu na głupie myśli.

Opaska z jaskrami nadawać się będzie raczej dla kogoś w wieku 15+, z racji wielkości kwiatów i rodzaju dodatków. Mogłaby być nawet całkiem udaną ozdobą do ślubu dla panny młodej lub jej druhen.

Druga jest zdecydowanie ozdobą dla dziewczynki przystępującej do pierwszej Komunii Świętej. Forma wianka na opasce jest bardzo wygodna do zakładania i zdejmowania, a przy okazji przytrzymuje włosy. Na wianki z żywych kwiatów przyjdzie jeszcze czas... Wiecie, że w moim ogrodzie już kwitną fiołki ;-))))))))?? (wczoraj je odkryłam hahaha... ;-)))
A przy okazji zapraszam Was na specjalnie przygotowane Warsztaty Wielkanocne Bez Jaj. „Patyki w natarciu” , czyli warsztaty florystyczne.
Dlaczego - Bez Jaj. Bo Wielkanoc to przecież nie tylko zdobienie pisanek!
My proponujemy Wam coś nowego - świetną zabawę i wiosenną atmosferę przy tworzeniu NIETUZINKOWYCH ozdób wielkanocnych.

Zachęcamy aby te warsztaty były dla Was odskocznią od codziennego pędu, chwilą wytchnienia i wpuszczenia świątecznej, radosnej atmosfery do waszej codzienności. Pozwólcie aby okres przedświąteczny kojarzył Wam się z czymś więcej niż tylko porządki i domowa krzątanina.
Kiedy: w sobotę 9 kwietnia 2011
Meli-Melo Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet
Ul. Krowoderska 68/3
godz. 14:00 - 16:30

Podczas warsztatów, przy użyciu prostych i łatwo dostępnych materiałów, stworzymy piękne, zaskakujące i nietuzinkowe dekoracje świąteczne. Będziemy wyplatać, splatać, motać i kreować a każdy będzie miał szansę puścić wodze fantazji i stworzyć coś niebanalnego, niepospolitego i wyjątkowego pod okiem doświadczonej florystyki.

Wszystkie materiały potrzebne na warsztatach florystycznych zapewniamy. Wy przynosicie tylko dobry humor i pozytywną energię.

Koszt warsztatów - 40 zł

11 komentarzy:

 1. urocze :)
  w pierwszej bardzo podobają mi się te zielone kulki :) w ogóle nie wiem czemu ale kojarzy mi się z moim ślubnym bukietem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne, lubię takie wyraziste ozdoby do włosów, nie tylko w postaci wianka komunijnego. Z natury mam bujną czuprynę loków i mój A. nie lubi, kiedy je spinam, lubi je naturalne. Dlatego gdy wybieram się na imprezę szukam ładnej spinki, opaski lub innej ozdoby, którą mogę sobie wpiąć z boku. Myję głowę, wpinam i gotowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha a ja już zdobyłam tajemną wiedzę tworzenia tych kuleczek...od 3 lat mam taki drucik który sobie leżakuje bez pomysłu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dziwię się ,że u Ciebie w ogrodzie są fiołki, jeśli u mnie w parku i na wszystkich trawnikach dookoła kwitną fiołki:)To , co zakwitło u Twojej córki na głowie, jest najpiękniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne... sama bym założyła :D
  Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 6. Heheh tez mnie wiosna zaskoczyła ;) A pierwsza opaska na druhny idealna!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne!
  Pierwsza w szczególności!

  OdpowiedzUsuń
 8. ale ta opaska z jaskrami piękna

  OdpowiedzUsuń
 9. ta z zielonymi dodatkami - pięęęękna

  OdpowiedzUsuń
 10. opaska z jaskrami jest boska :D:D:D

  OdpowiedzUsuń