piątek, 28 listopada 2008

dzisiejsze porządki...

Spojrzałam na licznik i zdębiałam.... I aż musiałam napisać to słowo: konkursik... szybki... błyskawiczny... Urządzam niniejszym polowanie na 8888... Proszę o printscreena z tymi liczbami na liczniku... będzie nagródka!! a co!
nooo iii.... nie mogłam przejść obojętnie obok takich smakowitości, a że ja łasuch jestem i słodkości wyjątkowo lubię toooo informuję, że na blogu dwóch pań F(inn)&F(ryne) czyli Craftowo wnet rozdadzą takie oto...
i jeszcze parę spraw zaległych... wywołana przez Cwasię do ankiety czytelniczej zostałam już dawno...

1. O jakiej porze dnia czytasz najchętniej? Tylko wieczorami, kiedy nikt i nic nie przeszkadza, bo zdecydowanie nie mam podzielnej uwagi i byle głupotki mnie straszliwie rozpraszają.
2. Gdzie czytasz? Czasem w łóżku, ale raczej w swoim biurze na kanapie. Miło wspominam wypady wakacyjne do pewnej cudownej chaty w górach, gdzie czytało się w ilościach hurtowych, pilnując na przykład, żeby ogień nocą pod płytą nie wygasł.
3. Jeśli czytasz (na leżąco) w łóżku, to czytasz najchętniej na plecach czy na brzuchu? Zdecydowanie najpierw na brzuchu, ale szybko mnie plecy i kark bolą, więc się raczej wiercę.
4. Jaki rodzaj książek czytasz najchętniej? Nie ma dla mnie znaczenia rodzaj ksiązki, byle była ciekawa. Nie trawię tylko sztywniackich biografii i książek historycznych.
5. Jaką książkę ostatnio kupiłaś? "Mały ogród" John'a Brookes, uwielbiam jego podejście do projektowania...
6. Co czytałaś ostatnio? "białe zeszyty" Soni Raduńskiej, ale z braku czasu utknęłam w połowie...
7. Co czytasz aktualnie? "zimowa noc" wyd. Zakamarki i cały stos "ciekawe dlaczego?"... wiadomo z kim spędzam mnóstwo czasu... nie tylko wolnego ;-)))
8. Używasz zakładek czy zaginasz ośle rogi? Jeśli używasz zakładek, to jakie one są? Rogów nigdy nie zaginam. Mam kilka fajnych zakładek, ale jak przychodzi co do czego to ich nigdy pod ręką nie ma... ale są za to zawsze jakieś świstki.
9. Co sądzisz o książkach do słuchania? Nie potrafię skupić się na treści... wolę mieć przed oczami.
10. Co sądzisz o e-bookach? Nie mam zdania, nie próbowałam...

Muszę się jeszcze rozprawić z 7 prawdami o sobie, do czego równiez mnie wytypowała Cwasia niezawodna... ale nie wiem czy będę Was zamęczać moimi dziwactwami... no naprawdę nie wiem...
I last but not least... osładzająca mi szarość życia nagroda przyznana przez GPS06 . Uznała ona bowiem, że mój blog jest kreatywny... dziękuję z całego serca.. choć mam wrażenie, że aż na taaaką nagrodę nie zasługuję.

Teoretycznie powinnam wytypować do tej nagrody kolejne 7 osób, ale muszę się wyłamać z tego łańcuszka, bo nie umiem wybrać tylko siódemki z tego baaardzo licznego grona osób, które mnie inspirują i napędzają do twórczych poszukiwań.... {bez odbioru} :******

5 komentarzy:

 1. Dobra, to poluję :) U Eight mi się poszczęściło, więc ustawiam się ze strzelbą, haha.

  OdpowiedzUsuń
 2. Złapałam ósemki! Mam nadzieję, że pierwsza jestem :)
  Pozdrawiam, Zuza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Upolowałam i wysyłam!

  OdpowiedzUsuń
 4. No i poszczęściło mi się :) Najpierw u Eight ustrzeliłam same ósemki, teraz u Ciebie :) Śle maila z print screenem :DDDDDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 5. Upolowałam i wysłałam!

  OdpowiedzUsuń