poniedziałek, 19 grudnia 2011

ostatnie candy 2011 ;-)))


Powoli daję się opanować przedświątecznej gorączce. Część domowych dekoracji już zrobiona, część dopiero obmyślona i będziemy działać. Lista prezentowa wydłuża się w sposób niekontrolowany i to bardzo lubię. Niezapominka dziś ogłosi kto wygrał konkurs na najpiękniejszy list, ale i ja mam dla Was małą niespodziankę - ogłaszam (podobnie jak w ubiegłym roku) szybkie przedświąteczne

candy

Wpisujcie się w komentarze pod tym postem do wtorku, 20 grudnia do godziny 20.00. Ważne będą tylko te komentarze, w których napiszecie słowo (jedno!!) najbardziej kojarzące się Wam ze świętami Bożego Narodzenia. Koniecznie też napiszcie o candy na swoich blogach. około 21.00 przeprowadzę błyskawiczne losowanie i w środę wyślę kurierem paczuszkę z wiankiem ze zdjęcia, żeby zdążyła dotrzeć przed wigilią.


p.s. nie wiem co jest... ale zniknęły mi z blogerowego szablonu możliwości edytowania postów... nie da się ustawić wielkości czcionki... ani jej koloru, ani tak jak chcę wyjustować tekstów... nosz.... wrr... nie podoba mi się to!!!
p.s. 2 - coś tam się naprawiło... wrrr... ale ja nie lubię takich niespodzianek.... ;-)

112 komentarzy:

 1. Szał zakupów w negatywnych tego słowa znaczeniu :))).

  pozdrawiam
  wara44@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zdążyłam, ech ze mnie gapa :( Tak to jest jak człowiek całymi dniami zajęty...
  Ale pozdrawiam, bo Twoje wianki są śliczne, wiem coś o tym, jeden u mnie już wisi na ścianie :D, i dlatego z góry gratuluję zwycięzcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha ponieważ nie biorę udziału w konkursie napisze klika zdań - z czym mi się kojarzą święta. No więc bigos :) najlepszy na świecie, prawdziwy, bez koncentratów pomidorowych, keczupów i tego co się jeszcze teraz dodaje - i zwykła smażona ryba - filety, które są smażone tak jak zazwyczaj - a smakują zupełnie inaczej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wasze piękne słowa... za chwilę ogłoszę wyniki candy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Najserdeczniejsze życzenia, dużo uśmiechu i spełnienia wszelkich marzeń. Bądź wciąż tak kreatywna, bo takich osób jest tak niewiele. Ściskam bardzo serdecznie!

  OdpowiedzUsuń